Adeta bir oyun canavarı şeklinde yorumlamanın doğru olacağı telefon Black Shark 2, Xiaomi tarafından nihayet satışa sunuldu. Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılmış fakat satışa çıkmamıştı. Telefon ile oyun oynamayı alışkanlık haline getirmiş bir çok kişi büyük bir heyecanla telefonu satın almayı bekliyordu. Nihayet Black Shark 2 Avrupa’da vitrinde.

2 FARKLI DONANIM!
Black Shark 2’yi satın alacaklar için farklı donanımlar mevcut. RAM ve Depolama alanı gibi tercihler tamamen satın alacak kişiye bağlı olarak değişebilecek. 128 ve 256 GB RAM ile satın alınabilecek oyun canavarı için bu hafızalar yeterli olur mu bilinmez fakat performans için tatmin edici olacağı kesin.

Performansı ciddi oranda etkileyecek olan RAM ise farklı seçeneklere sahip. 8 ya da 12 GB RAM olarak satın almak mümkün. Bu RAM aynı zamanda bir telefondaki en yüksek RAM özelliği ile Xiaomi markasını rakiplerin bir kaç adın önüne atıyor. iPhone, Samsung, Huawei gibi markalar 4-6 GB RAM aralığını kullanmaya devam ederken Xiaomi’nin bu hamlesi gerçekten yüksek bir satış getirebilir. 549 Dolar’dan başlayan fiyatlar donanım seçeneğine göre 649 Dolar’a kadar yükselebilecek.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK