Samsung’dan özel seri üretim! Olimpiyatların önemli sponsorlarından biri olan Samsung, önümüzdeki yıl Tokyo’da düzenlenecek olan olimpiyatlara özel, Galaxy S10 Plus üreteceğini duyurdu. Telefonda bazı özellikler farklılık gösterirken en dikkat çekici yanı ise arka kısmında olimpiyatları hatırlatacak logo ve detayların yer alması. Bu özel üretimin sadece belirlenmiş bir sayıda üretilceği de açıklamalar arasında.

Sadece 10 Bin Adet!
Eğer olimpiyatlar için üretilecek olan Gaalxy S10 Plus’a sahip olmak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekecek. Çünkü 7,5 milyar nüfusun üzerinde dünya üzerinde sadece 10 bin adet üretim yapılacak. Bu da alımı oldukça güç kılacak. Genellikle olimpiyata katılması beklenen sporcular tarafından satın alınması beklenen telefonların çıktığı gün tükenmesi de muhtemel. Samsung’un sayıyı arttırıp arttırmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Fiyat Yüksek Olabilir!
Az sayıda üretilece kolması ve hedef kitlenin kazancı düşünüldüğünde telefonun fiyatı da yüksek olacak. En azından standart Galaxy S10 Plus’a göre daha yüksek bir fiyat olacağı kesin. Neticede özel ve sayılı bir üretim. Ortalama 1000 doların üzerinde olması beklenmekte.

Cihaz 8 GB RAM ile dikkat çekerken, depolama alanında farklı seçenekler mevcut. 512 GB veya daha düşük depolama alanı tercih edilebilecek. Ekran boyutu ise 6.4″ olarak açıklandı. Cihaz ayrıca özel seri olmasından dolayı özel olarak isimlendirildi. S10 Plus’un tam adı “Olympic Games Edition” şeklinde bildirildi.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK