Steam, tartışmasız oyunseverler için adeta oyun oynamaya ilham veren platformlardan biri. Her ay yaptığı indirimler ve ücretsiz indirme fırsatlarının yanı sıra artık hafta sonu indirimleri de uygulayan Steam’da bu hafta sonu 6 oyun indirime girmiş durumda. Okulların açıldığı bu dönemde kim oyun oynar ki dediğinizi duyar gibi olsak da indirime giren oyunların cazip fiyatları, oyunları alıp saklamak için bile düşünülebilir.

6 Oyun İçin Fırsat Zamanı!
Hangi oyunlar olduğunu merak ettiğinizi biliyoruz. Battalion 1944 bu oyunlardan biri. Çok oyunculu bu oyun bir çok oyunsever tarafından yüksek not almış olmasıyal dikkat çekiyor. Just Cause sevenleri de bu hafta sonu düşünen Steam, Just Cause oyunun 3 ve 4 serisini indirime sundu. İndirime giren diğer oyunlar ise Borderlands 2, Devil May Cry ve Dying Light şeklinde.

Ekim ayındaki bu indirimlerin ardından gözler ise artık önümüzdeki ay Blackfridar’e çevrilecek gibi. Daha erken bir indirim ya da ücretsize çıkan oyun olur mu bilinmez ama kalan zaman diliminde artık Steam’ın Blackfriday için iyi bir planlama yapması bekleniyor. Şimdiye kadar yapılan indirimler bir yana bu yıl ki Blackfriday’de tüm zamanların en iyi indirimlerini görmek mümkün olabilir. Bu çılgın indirim için oyun severler takipte kalacak.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK