iPhone’un SE modelini seven ve benimseyenler için modelin ikinci versiyonunu çıkarmaya hazırlanan Apple, yeni cihazın özelliklerini saklamayı pek başaramadı. Cihaza dair özellik anlamında bazı verilerin ortaya çıkmasının ardından şimdi de ilk konsept video piyasaya düştü. Görsellik anlamında cihazı bekleyenler ile buluştuğunda tatmin edici bir görsellik sunacağı görüntülerden belli oluyor.

Donanım Olarak iPhone 6S’den Farksız!
İlk etapta iPhone SE 2’nin özelliklerinin iPhone 6S modeli ile birebir aynı olacağı konuşuluyor. Resmi bir açıklama olmasa da hemen hemen bu durumun gerçekleşmesi kesin gibi. Ufak tefek farklılıklar olacak olsa da 6S’deki işlemci ve RAM özelliği aynı olacak gibi.

Tasarım ise bizlere iPhone X’i anımsatacak. Ekran oranının arttırıldığı görünen SE 2 modeli bu açıdan tasarım anlamında tam not alacak. Konsept tasarımı görmek istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK