Yaz yaklaşırken oyun severler için müjdeler art arda geliyor. Bu yaz anlaşılan o ki oyun oynamayı sevenler adeta şölen yaşayacak. Ucuzluk ve bedava oyunlar anlamında 2019 tüm zamanların en iyi geçen yazı olacak gibi görünüyor. Çünkü her zamankinden daha fazla oyun ücretsize ya da indirime çıkacak. Hal böyle olunca beklentiler artıyor. Bir çok firma indirimlerin yapılacağı tarihi de vermişken ilginin olmaması mümkün değil.

Rime Ücretsiz Oldu!
Video oyunlarının fiyatlarının son yıllarda fazlaca artması oyun severlerin tek dert ettiği konu. Hal böyle olunca ucuzluk ve indirim bekleyen çok oluyor. Bazı oyunlar ise daha uygun fiyatlardan satılıyor. Bunlardan biri de Rime. Türk lirası cinsinden hesaplandığında 50 lira gibi düşük bir rakamdan satılan Rime oyunu, geçici bir süre ücretsiz olarak dağıtılacak. Macera oyunu olarak tanımlayabileceğimiz bu oyun aynı zamanda içerisinde çözümlemeniz gereken bulmaca stili içeriyor. Bu sebeple ilgi çekici bir oyun olarak görülen Rime, hazır ücretsiz olmuşken indirip oynamanızı tavsiye ederiz.

Rime oyununun en büyük avantajlarından biri, her platforma uygunluk göstermesi. Yani Xbox, PC, PlayStation, Nintendo gibi tüm platformlarda oynamak mümkün. Günümüzde hala bir çok oyun her platforma uygunluk göstermezken Rime oyununun her platformda oynanabilmesi ilgi uyandırıyor.

Peki ücretsiz olarak dağıtıma çıkan bu oyunu nasıl edinebilirsiniz. Epic Games tarafından dağıtılan oyun için Epic Games resmi web sayfasına girdiğiniz zaman Store bölümünde ücretsiz olduğu yazmakta. Oradan oyunu alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Avatar
1984 Türkiye/ Amasya doğumlu olsa da Almanya'nın Bonn kentinde yaşamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve incelemelerde bulunur. Tekno Karma'nın daimi editörlerindendir. İletişim: bunveren@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK