PUBG furyası devam ederken, oyun geliştiricileri boş durmuyor. Gerek telefonlarda gerek bilgisayarlarda iyi bir donanım isteyen PUBG oyunu, eğer iyi bir donanıma sahip değilseniz verimli bir performans sunmuyor. Oyun geliştiricileri ise bu durum karşısında iki seçenek sunuyor. Ya daha iyi donanıma sahip telefon ya da bilgisayar edinmeniz, ya da PUBG Lite almanız. PUBG Lite, tanıtıldığı andan itibaren ciddi bir ilgi görmüş durumda. Fakat test yayınını sadece Tayland’da yapıyordu. Şimdi ise farklı ülkelerde de ön satışa çıkacak olan PUBG Lite için Türkiye’deki tarih ise bugün belli oldu.

23 Mayıs’ı Bekleyin!
Eğer PUBG Lite satın alarak oyunları daha iyi performans ile oynamak istiyorsanız bu hafta içerisinde 23 Mayıs Perşembe günü ön sipariş vererek alabilirsiniz. Türkiye’de de satışa çıkacağının duyurulmasının ardından gelen talep ise hiç azımsanmayacak kadar fazla. Talep şuan talep 150 bini geçti.

PUBG’nin oyunu satın alanlara ise çeşitli sürprizler yapılacak. Oyun yapımcısı şirket, belli periyotlarla ön sipariş verenlere hediyeler dağıtacak. Belli periyotlar ne diye soracak olursanız 100 bine veya 250 bine ulaşılması gibi. Eğer siz de ön sipariş ile almak istiyorsanız 23 Mayıs’ı bekleyin. Eğer şanslıysanız hediyelerden biri de sizin olabilir.

Eğer satın almak için ön sipariş hattını kullanmak istiyorsanız https://lite.pubg.com/tr/ sayfasından başvurunuzu iletebilirsiniz.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK