Nintendo 1889 yılından bu yana piyasa olan en iyi elektronik şirketlerinden biridir. Zaman içerisinde farklı alanlara yönelse de son yıllarda video oyunları konusunda dünya devi haline gelmiş olan şirket, her geçen yıl gerçekleştirdiği yeniliklerle dikkat çekiyor. Nintendo, son olarak yeni oyun konsollarını tanıyacağı bir etkinlik yapacağını duyurdu!

E3 GERİ SAYIMI BAŞLADI!
Video oyunlarının tutkun olduğu ve 2017 yılında tanıtımı yapılan Nintendo Switch modeli dünya genelinde 32 milyonun üzerinde satış yaptı. Nintendo, gerçekleştireceği yeni tanıtım sonrasında farklı modelleri ile kendi rekorunu kırmayı hedefliyor. Oyun oynamayı daha eğlenceli hale getiren Nintendo, duyumlarımıza göre etkinlik içerisinde iki farklı oyun konsolu tanıtacak. Nintendo E3 etkinliğinde ilk tanıtım Switch modelinin bir üst noktası olması bekleniyor.

Fiyat konusunda da sınırları zorlayacak olan marka, ,kinci modelinde ise diğerine göre daha uygun bir rakam sunacak. Kaliteli hiçbir zaman elden bırakmayan Nintendo, bu sayede tüm kullanıcılarının beğenisini kazanacak. Üstelik kollardan birinin titreşim gibi ek bir özelliğinin olduğu da konuşulanlar arasında.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK