Günümüz şartlarında para kazanmakhiç de kolay değil. NASA ise bu işi kolay şekilde sunuyor. Tabi bazı şartlar karşılığında. Eğer NASA’nın belirlemiş olduğu şartlara uygunsanız ve iki ay gibi bir zamanınız varsa 18.500 dolar yani 102 Bin TL ödeme yapıyor. Ne için mi? Sadece uyumak için desek? Tabi bu uykunun altında farklı bir araştırma yer alacak.

NASA, aktardığı bilgilere göre yapay çekimin insan üzerindeki etkilerini araştırmak istiyor. Özellikle insanın kaslarını nasıl etkileyeceğini merak ediyor. Tabi bunun için toplam 24 denek arayan NASA, bu projeye dahil olacak kişiler için ciddi bir ödeme yapacak.

KADIN VE ERKEK OLACAK!
NASA, sadece tek bir cinsiyet seçmiyor. 24 kişinin 12’si kadın 12’si erkek olacak. Yaş aralığı da NASA için önemli. 24 yaşından büyük olmak gerekir. En yüksek yaş ise 55 olacak. Başvurular tüm ülke vatandaşlarına açık olacak. Yani siz de eğer bu yazımızı okuyorsanız başvuru yapabilirsiniz. 24 Mayıs’a kadar devam edecek olan başvurular sonrasında 24 kişi belirlenecek. Proje ise eylül ayında hayata geçirilecek.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK