Son iki yıldır akıllı telefon sektöründeki ekran dizilimi değişmiş durumda. Öne çıkan tasarımlar çentikli ekranlar desek kimsenin itirazı olmayacaktır. iPhone, Xiaomi, Huawei gibi markalar bu modelleri ilk çıkaranlardan diyebiliriz. Diğer markalar ise biraz daha geriden de olsa kendini güncelleyerek ilerliyor. Motorola’da bunlardan biri.

FİYATI UCUZ ÇENTİKLİ EKRANA SAHİP TELEFON!
Çentikli ekran olsun fakat çok para vermek istemiyorum diyenleri düşünen Motorola, yeni ve uygun fiyata çentikli ekrana sahip akıllı telefonunu tanıttı. Moto G7 ismi verilen telefon ucuz olarak lanse edilse de aslında Türkiye şartlarında çok da uygun değil. Hatta çok daha uygun fiyata Çentikli ekrana sahip telefon almak mümkün.

Tüm bu saydıklarımıza önemli bir ekleme yapmamız gerekiyor. Çünkü diğerlerinden ayıran yanı performansı olacak. Çünkü bu telefon fiyat performans ürünü. Yani uygun fiyatlı çentikli ekranlı telefonlardan daha iyi performans sağlıyor olacak.

6.2″ Ekranı, 4 GB RAM’i ile dikkat çeken Moto G7, 299 dolar. Bu rakam Türkiye’de 1700 liraya dayanıyor. KDV eklendiği taktirde 200 liranın üzerinde olacağını düşünürsek çok da bütçe dostu diyemeyiz.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK