Oyun tarihinin geçmişine baktığımızda akıllarda yer edinmiş ve günümüzde hala modern oyun konsollarında oynanmaya devam eden oyunlardan birisi Mortal Kombat. Bilirsiniz bazen bazı fikirler farklı platformlara taşınabilmekte. Bunlardan biri de Mortal Kombat oluyor. Nasıl mı? Tarihin bu önemli oyunu film setlerine taşınacak. Nasıl bir film ortaya çıkacak bilinmez fakat ciddi bir izlenim sayısına ulaşacağı kesin.

Gösterim 2021 Yılında Olacak!
Warner Bros’u duymayanınız yoktur. Dev yapımcı firma. Mortal Kombat filmini üstlenen firma da bu. Henüz filmin çekimlerine başlanmasa da filmin yayına gireceği tarihin 2021 yılı olduğu söyleniyor. Film çekimlerine ise 2021 yılının sonbaharında başlanması muhtemel. Filmin çekileceği yeri merak ediyor musunuz? Sıkı durun. Filmin çekileceği ülke de belli oldu.

Avustralya’da Çekilecek!
Film için en uygun mekanın Avustralya’nın güneyi olduğu aktarıldı. Film setleri için çok tercih edilmese de Mortal Kombat için yeni bir soluk olacak olan Güney Avustralya’da, bu film ile yeni bir etkileşim olacak gibi. Yönetmenliğini Simon McQuoid’in yapacağı film setinden görüntüler ise muhtemelen oluşturulacak olan sosyal medya hesaplarından paylaşılacak. Merakla beklediğimiz film için eminiz ki siz de büyük bir heyecan duyuyorsunuzdur.

Aslında Mortal Combat daha önce de sinemaya uyarlanmış ve ilgi görmüştü. Fakat modern teknolojilerin kullanılmadığını düşünürsek bu film çok daha fazla ilgi görecek diyebiliriz.

PAYLAŞ
Avatar
Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik bölümü mezunu. Bilim, fizik, astronomi ve uzay teknolojileri ile ilgilenmektedir. Teknokarma.com gönüllü Bilim editörüdür. İletişim: seher@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK