Xiaomi’nin uygun fiyata üstün özellikli telefon sunma konusundaki başarısını bir üst noktaya taşıyacak olan yeni cihazı Xiaomi Mi Mix 4 için geri sayım başlarken, telefona ait teknik detaylar da ortaya çıkmaya başladı. İlk olarak Mi Mix 2 ile sükse yaparak ön plana çıkan telefon, gerek tasarımıyla gerek uygun fiyata yüksek teknik özelliklere sahip olmasıyla dikkat çeken telefon şimdi ise en iyi cihazlar arasında listeleniyor. Başarısını arttıracak son modeli ise şimdiden hayranlık uyandırmaya başladı bile.

16 GB RAM’R SAHİP!
Artık telefondan beklentiler hız ve oyunları kolayca açabilmesi. Ve tabi iyi bir tasarım. Mi Mix 4 ise bunların bütününü rakiplerine kıyasla daha uygun fiyata sunabilen bir telefon olarak karşımıza çıkacak. Tabi henüz fiyat için konuşmak erken diyebiliriz. Fakat iPhone X veya Samsung S10’dan daha düşük fiyatla satışa çıkacağı kesin. Telefonda 16 GB RAM kapasitesi mevcut. Bu da çok iyi performans sunulacağı anlamına geliyor. Şimdiye kadar hiçbir telefonda bulunmayacak kadar yüksek hafıza kapasitesi de dikkat çekiyor. Belkide bir çok kişinin bilgisayarlarında bile olmayan depolama alanı Xiaomi Mi Mix 4’de görülecek. Tam 1 TB.

KAMERASIYLA DA FARK YARATACAK!
Sadece performans anlamında değil, kamerasıyla da dikkat çekecek olan telefonda 64 Megapiksel kamera olduğu da ortaya çıkan bir başka detay. Son günlerde yeni çıkacak bir çok telefon markası ve model için 64 MP konuşulduğunu hepimiz biliyoruz. Mi Mix 4’e dair kameranın kaç megapiksel olacağı belli olsa da telefonda kaç kameraya yer verileceği ise hala soru işareti.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK