Ana sayfa Künye

Künye

Ünvan
Karma Yayıncılık, Medya ve İnternet Hizmetleri LTD.

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Veysel Doğramacı
Telefon: 055561077**
E-posta: veyseldogramaci@teknokarma.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Soydan Güngör
E-posta: soydangungor@teknokarma.com

Haber Editörleri / News Editors
İbrahim Turhal
E-posta: ibrahimturhal@teknokarma.com
Instagram: https://www.instagram.com/ibrahimturhalpl/

Seher
E-posta: seher@teknokarma.com
Instagram:

Alper
E-posta: alper@teknokarma.com
Instagram:

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Burak
E-posta: burak@teknokarma.com
Instagram: https://www.instagram.com/uenverenburak/

Basın Bültenleri / Press Releases
Basın bülteni olarak sitemizde yayımlanmasını istediğiniz haberlerinizi aşağıdaki mail adresinden bize iletebilir ve yayımlanma isteğinde bulunabilirsiniz.
basin@teknokarma.com

Mali Müşavir / Financial Advisor
Şahika Ünver
sahikaunver@teknokarma.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult
Cenevi Hukuk Bürosu
Av. Nihan Saylan

Reklam / Advertise
Onur Söylemez
reklam@teknokarma.com

Barındırma / Hosting
Güzel Hosting İnternet Hizmetleri
Telefon: 0850 885 05 58

Yazılım / Software
Wordpress 5.1.1

İletişim / Contact
Karma Yayıncılık, Medya ve İnternet Hizmetleri LTD.
Atıfbey Mahallesi, Kemal Reis Cd. 8/3 PK: 35410 Gaziemir/İzmir
Telefon: +90 232 251 90 57
Fax: +90 232 251 90 59
E-posta: iletisim@teknokarma.com

YASAL UYARI: © Copyright 2019 Teknokarma.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Teknokarma.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Teknokarma.com teknoloji haber portalı üzerinde yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir durum söz konusu olmadığı taktirde bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Teknokarma.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili teknokarma.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımamaktadır. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Teknokarma.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on Teknokarma.com are opened on a new page. Teknokarma.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.