Galaxy S10 almayı düşünenler eğer kırmızı renk tonlarından yana tercihinizi kullanmak istiyorsanız çok kısa bir süre daha beklemeniz gerekecek. Çünkü, Kardinal kırmızısı olarak bildirilen renk tonuna sahip en yeni Galaxy S10 Haziran ayı içerisinde satışa çıkacak. Şuan sadece siyah ve beyaz renkte iki farklı seçenek sunabilen Samsung’un satışlarını yeniden canlandıracak olan bu hareketin daha ilk günden biliniyordu fakat hangi renklerin sunulacağı muammaydı.

İlk Olarak İsviçre’de Satılacak!
Yapılan açıklama ve edinilen bilgiler, Samsung’un kırmızı olarak satışa çıkaracağı Galaxy S10’u ilk olarak İsviçre’de satışa çıkaracak. İsviçre’yi seçmesinin özel bir sebebi var mı bilinmez fakat çok kısa süre sonra bir çok ülkede de satış yapılmaya başlayacak. Haziran ayı olarak bildirilen zaman için hangi gün olacağı söylenmedi. İsviçre’nin ardından Avrupa, Uzak Doğu ve Amerika’da da hızlı şekilde satışa çıkacak olan telefon şimdiden iyi bir ilgi görmüş durumda.

Fiyatı 895 Dolar!
İsviçre’de ön sipariş alımına başlanan kırmızı S10 için fiyatta belli oldu. 895 Dolar etikete sahip olan telefon, Avrupa standartlarında çok da pahalı değil. Bu rakam Türkiye’de çok daha yüksek olacak onu belirtelim. Şuan beyaz ve siyah S10’lar 6000 TL civarında satılmakta.

Kırmızı rengin ardından Samsung, önümüzdeki yıl modelin bir yenisini tanıtana kadar farklı renk seçenekleri sunması bekleniyor. Özellikle daha önce kullanmış olduğu tonlar arasında yer alan maviyi mutlaka üretmesi beklentiler arasında.

PAYLAŞ
Avatar
1984 Türkiye/ Amasya doğumlu olsa da Almanya'nın Bonn kentinde yaşamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve incelemelerde bulunur. Tekno Karma'nın daimi editörlerindendir. İletişim: bunveren@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK