Teknoloji fuarlarında dikkat çekmeyi başaran markalardan biri konumuna gelen Honor, yakın gelecekte Türkiye pazarına girecek. Firma, resmi olarak böyle bir açıklamayı paylaşırken, Honor markası şimdiye kadar Türkiye’de çokça gündeme konu olmasına rağmen satışa çıkmamıştı. Firmanın satış politikasında yer almayan ülkelerden biri olan Türkiye, bundan sonra firmanın satış ağındaki yerini alacak.

Önümüzdeki Aylarda Satış Başlayacak!
Honor için bundan sonra geri sayım gerçekleşecek. Net bir tarih verilmezken Honor markasını bir kaç ay sonra teknolojinin buluştuğu mağazalarda görmek mümkün olacak Honor, geçtiğimiz yıl çok sayıda ödül almayı başarmış marka durumunda. Çin markası ilk etapta kendi ülkesinde başarıyı elde etmiş ardından ise 70’i aşkın ülke pazarına dahil olmuştu. Şimdi ise Türkiye’de bu listede yer alacak.

Firmanın aynı zamanda Türkiye’de satış sonrası teknik destek de vereceği bildirildi. Böylece Honor cihaz alanlar fazlasıyla garanti altında olacak. Hangi modellerin Türkiye’de satılacağı bilinmezken, gecikmeli de olsa tüm modellerin Türkiye sınırlarında satılması mümkün görünüyor.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK