Okulların kapanmasına ve yaz tatilinin başlamasına çok kısa bir süre kala oyun severler gözlerini Steam cephesine çevirdi. Bilindiği üzere steam her yıl hatta her yaz döneminde oyunlarda büyük indirimler yaparak oyun severleri mutlu ediyor. 2019 Yılının yaz ayında da steam yine sık şekilde takip edilecek platformlardan biri. Merak edilenler ise birden fazla.

Meraklı Takip Başladı!
Oyun severler hangi oyunların ne kadar indirimle sunulacağını takip etmeye başladı bile. Tarih ise Steam tarafından resmi olarak duyuruldu. Bir çok kişi steam için kış boyu harçlıklarını bile biriktirdi diyebiliriz. Çünkü bu yaz hiç olmadığı kadar fazla oyun için indirim yaşanabilir. Hal böyle olunca hiç bir fırsatı kaçırmak istemeyeceksiniz.

Tarih Verildi!
Kış boyu steam cephesinden indirim için tarih verilmesi beklendi. Ve o tarih resmiyet kazandı. 25 Haziran! Eğer siz de steam indirimleri için fırsatı değerlendirmek istiyorsanız bir kenara not almanız gerekecek. Çünkü 25 Haziran’da başlayacak olan indirim çok da uzun sürmeyecek. Genellikle indirim ve fırsat süresini 2 hafta civarında tutan stean, bu yıl da aynı süre boyunca indirimi aktif tutması bekleniyor.

Tabi verilen tarih Avrupa için geçerli. Uzak Doğu ülkelerinde saat farkından dolayı değişiklikler olacak. Örneğin Çin’de indirimden faydalanmak isteyen kişiler 26 Haziran tarihinde faydalanabilecek. Eğer Uzak Doğu’da değilseniz bu sizi pek de ilgilendirmiyor tabi.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK