Iphone 11’in piyasaya sürülmesine çok az kaldı. 3-4 Ay sonra tanıtılması beklenen Iphone 11, Apple’ın yeni kamera tasarımı ile dikkatleri çekecek gibi görünüyor. Genel görünümünde çok bir değişiklik olmayacağa benzeyen Iphone 11 geçtiğimiz yılki gibi iPhone XS ve iPhone X tasarımlarına benzer bir yapıda gelecek. Tabi bir tık arttırımlı bir güncelleme olması muhtemel. Aksi taktirde tasarım tepki alabilir.

Beklenenin En İyisini Sunacak!
Iphone serisinin en güvenilir modeli olacağı söylenen Iphone 11’in arka kısmındaki üçlü kamera dizisi fotoğraf ve video kalitesinin beklenenin en iyisi olacağına işaret ediyor. Üçüncü kameranın ise Iphone 11’in görünümdeki gerçeklik algısını çok yükseklere taşıyacağını söylüyor. Iphone 11 pil ömründe ise yenilikçi bir yaklaşım izliyor. Samsung ve Huawei’de kullanılan ters kablosuz şarj özelliğinin Iphone 11’de olması satış oranını arttıracağa benziyor. Ayrıca Apple’ın bu yeni sürümü bir arkadaşınızın İphonu telefonunu yada Apple Watch’unu kablosuz olarak şarj edebilir bir özellik getiriyor.

Bilindiği gibi Apple Iphone satışları son yıllarda pahalı olması ve şaşırtıcı bir güncelleme gelmemesi sebebiyle düşüşe uğramıştı. 10 Eylül 2019’da satışa sunulması beklenen Iphone 11’in kullanıcıları güncelleme anlamında şaşırtması bekleniyor. Iphone 11’in görüntüsü ön kısımdan ıphona XS gibi görünürken arka tarafının camdan yapılmış olması ve üçlü kamera dizini ile beklentiyi karşılayacağa benziyor. Şimdilik çeşitli görseller yer alsa da birebiri sunulmuş değil. Buna rağmen sızıntı bilgilerle gelen görsellerin aynı modelle eşleşme ihtimali de yüksek.

PAYLAŞ
Avatar
1984 Türkiye/ Amasya doğumlu olsa da Almanya'nın Bonn kentinde yaşamaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve incelemelerde bulunur. Tekno Karma'nın daimi editörlerindendir. İletişim: bunveren@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK