Yıllardır farklı gezegenlerden ülkemize geldiği iddia edilen ve bazı dönemlerde görüntülerin de elde edildiği uzaylılar için yeni bir iddia söz konusu. İddianın sahibi UFO Daily Sights’ın en yetkili ismi “Scott C. Waring”. İddiası ise uzaylılar için yapılan araştırmalarda farklı bir yön kazandırabilir. Nitekim bu iddia şimdiye kadar söylenmiş en çarpıcı iddialardan bir tanesi.

Uzaylılar Merkür’de!
Scott C. Waring, dünyayı keşfetmeye çalışan uzaylıların Merkür’den geldiğini iddia etti. Daha doğrusu NASA’nın son günlerdeki yaptığı görsel paylaşımlar, Scott C. Waring’ın radarına takılmış ve yeni araştırmalar yapma dürtüsü uyandırmış. Görseli resmi web sayfasında paylaşan Waring, işaretlediği bir alanda uzaylılara ait bir binanın olduğunu bildiriyor.

İşin daha da ilginç yanı ise Merkür’deki uzaylıların diğer uzaylılardan korunma girişimi içerisinde olduğu yönündeki iddia. Çünkü, işaretlenmiş alandaki görüntüde binanın siyah renkle kaplanmış olduğu görülüyor. Bu da uzaylıların bir nevi kendilerini kamufle ettiği sonucunu ortaya çıkarıyor. Varsayımlar şimdilik iddia olarak görülse de ilgi çekici bir detay olduğunu söylemek gerekir.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK