Ana sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

www.teknokarma.com teknoloji internet sitesi gizliliğinizi korur ve muhafaza eder. Sitemizi ziyaret ediyorsanız gizlilik politikamız ile ilgili bilgilendirmeleri okumanız ve bilmeniz gerekmektedir.

YASAL UYARI
Teknokarma.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde Teknokarma.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Teknokarma.com teknoloji haber portalı üzerinde yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Ciddiyetle gizli tutulmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir durum söz konusu olmadığı taktirde bilgileriniz asla üçüncü kişilerle verilmez, satılmaz ve paylaşılmaz. Teknokarma.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili teknokarma.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımamaktadır. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

www.teknokarma.com İnternet sitesi farklı bir şirket ile birleşirse veya bünyesine girerse, gizlilik politikası çerçevesinde kullanıcılara ait olan bilgileri taşıyabilir. Eğer bilgi taşınması söz konusu olursa kullanıcılar bu durum öncesinde mutlak suretle bilgilendirilir. Bilgileriniz, sizlerin güvenliği için sitemiz çalışanlarına da kısıtlanmıştır ve kullanıcı bilgileri sadece gerekli olduğu durumlarda gerekli kısımlarda yetkili personelin erişimine açılabilir.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on Teknokarma.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.
External links on Teknokarma.com are opened on a new page. Teknokarma.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.