Gözler oyunlar üzerinde yapılacak indirimlerde! Daha önce bildirdiğimiz üzere Steam’da çok sayıda oyun, indirim için gün sayıyor. Yaz indirimleri için tarih beklenirken ara ara oyun severleri mutlu etmekten kaçınmayan Steam, hafta sonuna özel indirim uyguluyor. Bu hafta sonundaki indirim ise F1 oyunlarına yönelik. Eğer sıkı bir F1 hayranıysanız ya da araba yarışlarını seviyorsanız bu indirim Steam’dan size yaz sürprizi diyebiliriz.

8 Sürümde İndirim!
İndirim toplam 8 farklı F1 oyunu versiyonunda geçerli olacak. Yapılan açıklamaya göre 2011 yılından günümüze kadar 2019’u da kapsayan F1 oyunlarında indirim aktif durumda. Fakat sadece tek bir sürümü ayrı tutan Steam, F1 2013’de indirim uygulamıyor. 2013 Yılı sürümünün neden indirimde olmadığı ise açıklanmadı. Bu konu merak konusu olsa da oyun severler bu konuyla şuan çok da ilgilenmiyor gibi. Güncel yani 2019 sürümü ise en fazla talebi alan oyun.

Paket Halinde Alabilirsiniz!
Steam, F1 oyunları için düzenlediği oyunlar için bir de paket oluşturdu. Tüm F1 oyunlarını tek bir pakette satın almak mümkün. Eğer tüm versiyonları sırayla oynamak istiyorsanız ve bu heyecanın dozunu arttırmayı düşünüyorsanız paket alımı sizin için daha avantajlı olacaktır. Eğer oyunları tek olarak almak istiyorsanız Türk lirası cinsinden 102 lira ödemeniz gerekiyor.

Unutmayın ki F1 oyunlarında kendinizi gerçek bir pilot gibi hissetmeniz mümkün.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK