Akıllı telefonlar üzerine yıllardır test yapan ve güvenilirliği tartışılmayan bir kuruluş haline gelen Antutu, geride bıraktığımız ayın en güçlü telefonunu sundu. Bu aynı zamanda Mart ayına kadar üretilmiş tüm cihazları kapsıyor. En güçlü modelin hangisi olduğunu merak ediyorsanız sürprizle karşılaşmanız mümkün. Çünkü listenin zirvesinde görmeye alışık olduğumuz Apple veya Samsung yok.

XİAOMİ LİDERLİĞİ ELE GEÇİRDİ!
Antutu, yaptığı güce dayalı performans listesinde ilk sırada Xiaomi’ye yer verdi. Tabi çıkan sonuçlara dayalı bir liste olduğunu unutmayın. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz ay Xiaomi çok iyi bir akıllı telefon çıkarttı ve Mi 9 modelini duyurmuştu. Dün ise yüksek satış rakamlarını açıkladı. Bugün ise Antutu en güçlünün yeni Mi 9 olduğunu açıkladı.

İLK İKİ SIRA Mİ 9’A AİT!
Listenin ilk sırasında yer alan Xiaomi Mi 9 Premium 372.072 puan alarak ilk sırada yer alıyor. İkinci sırada yine Mi 9 var fakat bu sefer farklı versiyonu ile. Mi 9 Transparent Edition modeli 371.878 puan almış durumda. Üçüncü sırada ise Vivo iQOO Monster Edition yer alıyor. Puanı 365.430. Galaxy S10 ise 4. sırada yer alırken iPhone listede yer almadı.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK