Oyunseverler açısından mutluluk verici şeylerden biri tartışmasız ücretsiz dağıtılan oyunlar. EA, bazı oyunların ücretsiz olarak verildiği Origin Üyeliğini bir ay boyunca ücretsiz olduğunu duyurdu. EA’nın bedava üyeliğin arkasında yatan sebep ise ikili kimlik doğrulamanın herkes tarafından yapılması ve bu kavramı pekiştirmek. Nitekim üyelikle birlikte iki aşamalı kimlik doğrulamayı yapan herkes EA Origin üyeliğini elde edebilecek.

Peki bu doğrulamayı yapanlar nasıl bir üyeliğe sahip olacak ve hangi fırsatlardan yararlanacak dersiniz? Üyeliğiniz Origin Access Basic olarak sınıflandırılacak. Bu üyelik aslında çok yüksek maliyetli değil. 3,99 Euro değerindeki bu üyelik bedava sunulacak. Tabi bu ücretsiz üyeliğin kısıtlı bir zamanı işaret ettiğini de belirtelim. Sadece 1 ay sürecek.

Bu bir ayda ise çok sayıda belki de yüzlerce oyun sizin tarafınızdan ücretsiz olarak sahiplenmenizi sağlayacak. Eğer siz de yeni oyunlarla tanışmak istiyorsanız EA’nın bu fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira oyun zamanlarınızı farklı oyunlarla süslemeniz için iyi bir fırsat.

PAYLAŞ
Avatar
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik bölümü mezunudur. Özel bir kurumda proje yönetim başkanlığı yapmaktadır. Aynı zamanda Teknokarma.com teknoloji editörüdür. iletişim: alper@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK