BİM’in popüler ürünleri tek tek getirip piyasaya sunması son yıllarda fazlaca dikkat çekmişti. Geçtiğimiz aylarda iPhone X’i reyonuna koyan BİM, bu hafta Xiaomi marka taşınabilir şarj satışı gerçekleştirecek. Çin’de popüler bir marka olmayı başaran ve kısa sürede Türkiye ve dünyaya açılmayı başaran Xiaomi markası böylece BİM ile buluştu. BİM’de powerbank tabiki de beklenenin altında bir fiyatla satılacak.

40 Lira Daha Ucuz!
Neredeyse yarı fiyatına satılacak olan Xiaomi powerbank, piyasada 100 Türk lirasına satılıyor. BİM ise powerbank için sadece 59.90 TL fiyat biçmiş durumda. Aktüel ürünler kataloğunda yer veren BİM’de bu hafta uzun kuyruklar oluşabilir. En büyük problem ise her şubede olmayacak olması ve düşük miktarlarda satışın gerçekleşmesi. Cazip fiyatlı teknolojik ürünleri sıkça reyonuna koyan BİM, düşük stok ile satış gerçekleştiriyor. Satışı yapılacak olan taşınabilir şarj cihazının 10.000 mAh gücünde ve alüminyum kasalı olduğu aktarıldı. USB 2.0 ile birlikte microUSB çıkışları mevcut.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK