A101’in getirmediği telefon yakında kalmayacak gibi. Teknoloji alanında çok sayıda ürünü uygun fiyatla getiren ve hızlı satış tekniği uygulayan A101, Nisan ayının ilk haftasında satışa sunmak üzere çift ön kameraya sahip olan Casper Via A2’yi mağaza stoğuna sokacak. Tabi fiyatı en çok merak edilen konu. Ve tabi A101’den satın alınması halinde elde edilecek kazanç.

Kazanç 100 TL Olacak!
Casper Via A2’nin şuan satış fiyatı 999-1059 TL aralığında. A101’deki fiyat ise 899 TL. Yani A101’den almanız halinde en az 100 TL kazanç sağlanmış olacak. Telefonun özellikleri ise fazlasıyla yeterli. Eğer orta segmentte iyi bir telefon almayı planlıyorsanız A101’deki Nisan ayı fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

Casper Via A2’nin kısaca bazı özelliklerinden bahsedecek olursak 5,7″ ekrana sahip ve 3 GB RAM’i bulunuyor. Bu hız açısından gayet yeterli katkı sağlıyor. 20 MP + 8 MP ön çift kamera ise telefonun en önemli detayları. Cihazda ayrıca parmak izi okuyucu özelliği de bulunuyor.

A101’de Nisan ayı ilk haftasında sadece Casper Via A2 öne çıkmıyor. 16 ve 32 GB USB Bellekler bir çok hafta olduğu gibi yine yerini alacak. Via A2 her şubeye sınırlı sayıda gönderilecek. Eğer alma planınız varsa mutlaka satışa çıkacağı gün erken saatlerde A101 şubesinde yerinizi almalısınız.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK