Xiaomi’nin çılgın etkinliğine hazır mısınız? Sıkı durun. Çünkü Xiaomi Nisan ayının ilk gününde öyle bir tanıtım yapacak ki çok sayıda ürün tek bir anda tanıtılacak. Saatler sürmesi beklenen etkinlikte birbirinden farklı teknolojik ürün yer alacak. Sosyal hesapları aktif kullanan ve kullanıcılar tarafından her geçen gün daha fazla güven oluşturan Xiaomi’nin tanıtacağı ürün sayısı ise sizin 1 Nisan programınızı değiştirebilir.

20 FARKLI ÜRÜN!
Evet bu rakam tamamen doğru. Xiaomi yarın tam 20 farklı ürünü aynı anda tanıtacak. Her biri için 15-20 dakikalık sürenin ayrılacağını düşünürsek bu etkinliğin 6 saate yakın sürmesi muhtemel. Teknoloji dünyası için yorucu bir gün olması muhtemel fakat adeta teknolojiye doyum gerçekleşecek. Peki 20 ürün arasında neler var dersiniz?

Tabikide başta cep telefonu. Fakat 20 farklı ürün denildiği zaman telefondan daha çok diğer ürünler merak ediliyor. Termometre, sanal gerçeklik gözlüğü, akıllı teknolojik baskül gibi hayatımızın farklı alanlarında kullandığımız çok sayıda ürün çeşidini görebileceğiz.

Xiaomi’nin bu atılımları her yıl daha fazla kişinin marka ile tanışmasını sağlıyor. Bir anda en çok satılan markalardan biri haline gelen Xiaomi, bunun için son yıllarda fazlaca çabalıyor. Teknolojinin asla gerisinde kalmamasıyla da dikkat çeken Xiaomi, bazen rakiplerinden daha iyi teknolojiler bile sunabiliyor.

PAYLAŞ
İbrahim
Ege Üniversitesi İİBF İşletme Yönetimi bölümü mezunudur. Özel bir GSM firmasında danışmanlık yapmaktadır. Teknokarma.com gönüllü teknoloji editörüdür. İletişim: ibrahim@teknokarma.com

BİR CEVAP BIRAK